Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fonty na blahopřání.

Hledám nějaký hezký font na blahopřání k svatbě. Z těch co mám v počítači bych si vybral, ale ty co se mi líbí neobsahují všechny znaky s diakritikou.
[http://pc.poradna.net/file/view/29101-font-jpg]
Hledal jsem po internetu, ale zatím jsem nic co by mi jednoduše pomohlo nenašel.
Existuje nějaká stránka, kam bych zkopíroval pár veršíčků a napsalo mi to jako obrázek veršíčky ve zvoleném fontu?
Něco jako překladače kde do jednoho okna vložím text k překladu a ve druhém se mi objeví přeložený text.

Takto sa patlať.

Pre MS Office, Word, sú hotové skriptové fonty rukou písaného textu aj s komplet CZ-SK diakritikou rôzneho typu, či už vedeckého, vypísaného písma, školáka, predavačky, dokonca s opačným sklonom ľaváka či praváka.

Môžeš si v MS Word nastaviť rozostup fontov, sklon, usw. do podoby, že očaríš aj na štátnom úrade v.r. skomoleným, predloženým textom k žiadosti vedeckého pracanta, dochtora "Dr.", či skromného robotníka s ťažkou rukou vymakanou od pneumatického kladiva. Ak máš farebnú tlačiareň, aj modré pero fontov si nastavíš ak je na dokladoch nutnosťou. No a potom už len stačí zvládnuť CorelDraw x/*, kde si vyrobíš nádhernú, "guľatú" pečiatku s vodotlačou na maturitné vysvedčenie či očaríš baby s ukončenou VŠ v prípade, ak ich budeš pozývať k sebe domov na zbierku chrobákov.

Odkazy na servery si vyhľadaj sám, ex privata industria, niektoré názvy ti pre písma aj s kvôkáňmi na ô, krúžkované ů, vybľuté ä, či mäkké f, tzv. zmäkčené aj hovňo, ti hodím:

jennifer_lynne.zip
konstytucyja.zip
mckenna.zip
parisienne.zip
shipped_goods_1__personal_use_.zip
stars_from_our_eyes.zip
sverige_script_demo.zip

usw.....