Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fonty na blahopřání.

Hledám nějaký hezký font na blahopřání k svatbě. Z těch co mám v počítači bych si vybral, ale ty co se mi líbí neobsahují všechny znaky s diakritikou.
[http://pc.poradna.net/file/view/29101-font-jpg]
Hledal jsem po internetu, ale zatím jsem nic co by mi jednoduše pomohlo nenašel.
Existuje nějaká stránka, kam bych zkopíroval pár veršíčků a napsalo mi to jako obrázek veršíčky ve zvoleném fontu?
Něco jako překladače kde do jednoho okna vložím text k překladu a ve druhém se mi objeví přeložený text.

Takto sa patlať.

Pre MS Office, Word, sú hotové skriptové fonty rukou písaného textu aj s komplet CZ-SK diakritikou rôzneho typu, či už vedeckého, vypísaného písma, školáka, predavačky, dokonca s opačným sklonom ľaváka či praváka.

Môžeš si v MS Word nastaviť rozostup fontov, sklon, usw. do podoby, že očaríš aj na štátnom úrade v.r. skomoleným, predloženým textom k žiadosti vedeckého pracanta, dochtora "Dr.", či skromného robotníka s ťažkou rukou vymakanou od pneumatického kladiva. Ak máš farebnú tlačiareň, aj modré pero fontov si nastavíš ak je na dokladoch nutnosťou. No a potom už len stačí zvládnuť CorelDraw x/*, kde si vyrobíš nádhernú, "guľatú" pečiatku s vodotlačou na maturitné vysvedčenie či očaríš baby s ukončenou VŠ v prípade, ak ich budeš pozývať k sebe domov na zbierku chrobákov.

Odkazy na servery si vyhľadaj sám, ex privata industria, niektoré názvy ti pre písma aj s kvôkáňmi na ô, krúžkované ů, vybľuté ä, či mäkké f, tzv. zmäkčené aj hovňo, ti hodím:

jennifer_lynne.zip
konstytucyja.zip
mckenna.zip
parisienne.zip
shipped_goods_1__personal_use_.zip
stars_from_our_eyes.zip
sverige_script_demo.zip

usw.....

Zádrhel může nastat v tom, jakým způsobem to blahopřání vytvoříš. Pokud bude výsledek jako obrázek, tak se nic neděje. Pokud to ale pošleš jako jakýkoliv textový nebo kombinovaný soubor, tak je nutné, aby ten font měl v PC i ten člověk, kterému je blahopřáno.

Ta tvoje ukázka textu výše, to se ten font jmenuje "dětská ruka prvňáčka"? :-)
Ten font od Kecala nevypadá zle. Viz. příloha.