Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále se opakující restart na telefonu Samsung i9250 Galaxy Nexus

Zdravím vás, telefon se po spuštění a načtení systému za cca 30 sec. restartuje. Tohle se opakuje stále dokola. Zkoušel jsem SW reset, telefon je ale po restartu stejný jako dřív, žádná data se nesmazala. Zkoušel jsem i HW reset, data opět nedotčena. Zkoušel jsem odemknout boot loader abych nahrál custom rom, po restartu je ale boot loader stále uzamčen. Jedná se o telefon Samsung i9250 Galaxy Nexus. Co s tím? Díky

Pravdepodobne je to vada pameti nebo interniho uloziste - systemova cast. Bylo by treba jako pokus prepsat firmware a to udelas jen s odemcenym bootloaderem, ja ten telefon nemam a neznam, ale zkus jeste pohledat navody na odemceni bootloaderu pro ten telefon. Jeste me napada, protoze je to Samsung, neslo by pouzit ODIN aplikaci i bez odemykani bootloaderu? Zkus proste pohledat navody primo pro Samsung i9250 Galaxy Nexus.