Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 Instalace na Linux

Dobrý den, chci si nainstalovat Windows 7 ale je tu problém, přes CD-ROM to nejde lebo mám Linux a vždy se to sekne a zůstane tam modrá obrazovka, neukáže se tedy ani okno na výběr jazyku atd.
Přes USB mi počítač vůbec nebootuje, v BIOSU mám Legacy Boot povolen, USB počítač rozpozná ale sekne se to u černé obrazovky s bílím textem, jako poslední se tam ukáže "Verifying DMI Pool Data" a dál to nejde.. Dříve se mi povedlo když jsem měl problémy s diskem, v BIOSU upravovat oddíly disku, a i smazat všechny data na něm (Erase Disk) nějak tak to bylo, ani nevím jak jsem to tehdy našel a teď kdyby se to hodilo to zase vůbec nemohu najít.. Ocením jakýkoliv nápad jak se zbavit linuxu a nainstalovat windows 7, i kdybych měl ztratit všechna data, stejně tam nic moc nemám, prosím moc

u w7 už bych to nečekal, ale starý instalátor win byl dost tupý a nepočítal na disku s jinými typy souborových systémů než 07 = ntfs.
zkus si předpřipravit disk nějakým free partition managerem:
Partition Wizard Home Edition 8.1 - Boot ISO file (For 32 bit)

pokud chceš zachránit nějaká současná data, nabootuj ten linux nebo třeba hirens boot cd, připoj externí disk a své důležité soubory si zkopni.