Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MX Player Pro - jak, u všech jezevců, "normálně" otevřít video?

Ave. Viz nadpis. Příklad: narvu přes redukci flešku s videi. Jak se na ni dostat? V TotalCommandru ji vidím, poklepem na soubor se spustí video (v MXP), nemám ale možnost si pak vybrat titule. Jak otevřu video s titulama přímo v MXP (srt, jméno stejné jak video)? V nastavení je výběr složky, ale na externí disk ten vyjebanec nevidí. Co dělám blbě?

Jak jsem psal. TC (androidí) vidí komplet celou hierarchii na flašce. Stačí ťuknout na soubor a zavolá si asociovaný player. Proč tu nádheru nevidí i player, mi uniká...

edit: Prostě chci něco s normálním dialogem "otevřít - soubor" s automatickou asociací titulí, bez nutnosti označování adresářů jako multikulti či jiné sračky. To je v androšu fakt takový problém?

Netusim co to je:

///_78EF-C7C7

K pochopeni problemu je treba vysvetlit, jak funguje adresarova struktura na linuxu.

Na Windows mas C:, D: atd. Flashka se ti pripoji treba E:, cimz je to jasne.

Na linuxu mas koren / a v nem jsou slozky a v nekterych slozkach mohou byt pripojene dalsi oddily a disky. Takze napriklad /media/cdrom nebo /mnt/externi_disk a na Androidu /storage/extsdcard nebo /storage/usbflash.

To co se ti zobrazuje, bude nejaky zastupce nekam, ovsem otazka je, kam se vyrobce telefonu rozhodl po pripojeni flashky ji namountovat a to muze byt zcela libovolne kamkoli. Jestlize to neni v /storage/..., tak proste to je jinde proste nekde, kde to urcite nikdo hledat nebude.

On je tento problem i na linuxu, ze se takoveto nesmysly dejou, je to v rezii vyrobce distribuce linuxu nebo v tomto pripade vyrobce firmwaru telefonu.

Podivej se do nastaveni telefonu do uloziste, mela by tam byt primountovana sdkarta, pokud ji mas a mela by tam byt namountovana i flashka, s trochou stesti by mohlo byt videt kde sakra je.

Zkus se podivat do "/" v Total Commanderu, jestli tam nebude treba /mnt nebo neco jineho povedomeho, kde by to mohlo byt.

K Linuxu: jsem spokojený uživatel Ubuntu (ale jen uživatel na jednom PC doma, vychytávky neznám). Flaška se mi na něm zobrazuje naprosto korektně, pod svým názvem (Patriot_mif). V úložišti tabletu nemám k dispozici žádné podrobnosti (akorát v nastavení, ale tam to na mě blije stejné šity). TC mi právě plný root vůbec nezobrazí.

Ale k věci: nakopíroval jsem videa z flašky na interní SD do nového adresáře (ale formátovanou taky jako "vyměnitelné úložiště"), a světe div se, mám k dispozici kompletní videa i s titulkama. MXP si to načuchal a poskytnul. Děsí mě, že to budu muset dělat furt. :x:

Asi to zamknu, protože nikdo neví, jak se potrat jménem Android chová a zachová příští mikrosekundu. Děkuji vám, přátelé, za váš čas, značím vyřešeno.

Urcite je to tak jak pisu.

To /// bude nejakej zastupce nekam. Ty potrebujes zjistit, kam se ti flashka skutecne mountuje a do MX Playeru si pak pridat prislusnou slozku. Tim, zes to nakopiroval na sd-kartu jsi problem obesel, ale neni to reseni.

Preci ti Total Commander zobrazuje v domovske obrazovce mimo jine i "Korenova slozka souboroveho systemu", tam klikni a jdi do /mnt, ja bych rekl, ze flashka bude pripojena tam.

(Ja mam na founu root, tak treba mi tyhle veci jdou diky tomu a tobe nepujdou.)

hmm, taky uz nevim, Google je holt zase jednou chytrejsi a radeji ti nedal do slozek Androidu pristup, abys neco nezkazil. Ze nemuzes prehravat video, je uz jen detail. Musis se smirit s tim, ze Google vi lepe nez ty, jak pouzivat tvuj mobil (tablet). :-/

Taky ti to pripomina jinou firmu s jinym OS? Vi lepe nez uzivatel. :-)