Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1 os na 2 Pc

Chtěl bych se zeptat jestli mohu 1 operační systém (windows 10) nainstalovat na 2 pc a použit stejný klíč?
Jakou verzi nainstalovat na Pc který má 4Gb ram 64 nebo 32bitovou procesor je 64bit?

majú akademické multilicencie,ktoré sa buď aktivujú hromadne pomocou nástrojov k tomu určených,alebo sa pomocou iných nástrojov urobí hromadná inštalácia image predaktivovanej verzie,kde už miestna inštalovaná užívatelská kopia nepotrebuje aktiváciu etc...existuje niekolko variant multilicenčných windows pre určitý počet počítačov a to nielen pre školy.....