Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JBL nebo Lamax

Dobrý den, chci se zeptat jak velký je rozdíl v kvalitě zvuku mezi Lamax beat sentinel a JBL flip 2
Změna předmětu, původně: Vengarl (Prasak)
Prohození nicku a předmětu. (Prasak)

Ti nikdo nepoví nejlíp je si to jít poslechnout někam do obchodu,LAMAX Beat Sentinel SE-1 na Heuréce celkem dost kladnejch hodnocení a slušná cena,JBL flip 2 budou asi vyhozený prachy za značku a výsledek v porovnání s tím LAMAX stejnej,z malého chrchláčku tak jako tak moc nevytáhneš.:-)