Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý chod ntb

Zdravím, poslední dobou mi funguje ntb velice pomalu, dlouho načítá, ačkoliv nic neběží. Je toto normální, viz foto.. Jak mohu zjistit příčinu? Díky, Michal

Aha, tak zde nejdou vkládat přílohy?? Asi ne, takže ten obrázek byl výstřižek "Správce úloh", který mi ukazuje využití Disku na 100%, aniž by něco zásadního běželo.. dohromady je tam využití asi 3MB, je to normální??

V systému mrkni do "Po spuštění" - s CCleaner

tady nebývá zvykem doporučovat svinstvo pro úplné lamy.
-> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

tazatel: umírák disku částečně potvrdí/vyvrátí: http://crystalmark.info/software/CrystalDiskInfo/i ndex-e.html
obrázky sem vkládají registrovaní, ostatní použiji některý z desítek imagehostingů.