Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnica, výber

Zdravím, moja klavesnica Microsoft Sidewinder X4 po rokoch doslúžila a tak hladám alternatívu.
Prešiel som eshopy a nič podobné som nenašiel, jedine za 100€ + .. môj limit je max 60€
Ide mi len o to nech má jednoduchý dizajn, nič intergalaktické, podsvietenie a poriadne klávesy čo nevynechavajú a ani sa nezasekávajú.
Ďakujem za pomoc.

Ona funguje stále, len z nejakého dôvodu sa mi samovolne začal púšťať medzernik. Proste hneď ako zapnem pc mi reaguje spôsobom že držím medzerník, pritom sa ho ani nechytím. Akonáhle stlačím inú klávesu alebo medzerník počas toho spamu, tak to prestane ale následne mi ten medzerník prestane fungovať úplne. Po pár minutach mi zas začne samovolne "držať" medzerník. Mám ju možno aj 5 rokov, možno dokonca aj viac. Na starom PC mi to nerobilo vôbec, no dal som si poskladať nový a po cca polroku to začalo robievať, občas stačilo prehodiť len do iného USB konektoru no teraz nepomáha nič.. nechcem ju odpísať ale asi budem musieť.