Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se připojit na youtube

Zdravím, mám problém s připojením se na youtube. Dříve to fungovalo normálně, teď nevím z jakého důvodu to nejde, zkoušel jsem jiný prohlížec, jiný antivir i vypnout firewall, pořád nic. Stránka nenačte a hodí chybovou hlášku, nevíte čím by to mohlo být?

Chybová hláška:

Jsou problémy se zabezpečeným přístupem k tomuto webu.

Certifikát zabezpečení předložený tímto webem byl vydán pro adresu jiného webu.

Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.

Lhl2

Díky moc.

jiný prohlížec, jiný antivir i vypnout firewall

- není pojmenován prohlížeč, může jít jen o shit chrome v jiné barvě
- není pojmenován antivir: změna avg <-> avast rozhodně ničemu nepomůže, ostatně oba hnoje nemají v pc co dělat, pokud se tě to týká
- firewal jsi našel kde a při své tajné verzi antiviru za něj považuješ co?

ať je od čeho se odrazit: verze operačního systému? verze prohlížeče?