Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil nenabíjí

Dobrý den,mám mobil Sony Xperia E2 a jednu nabíječku mám doma originální, která nabíjí a druhou v práci (od Samsungu),která mi mobil nenabije. když nabíječkou od Samsungu chci nabít jiný mobil, tak normálně funguje. Nevíte proč mi tou nabíječkou mobil nejde nabít?

Mohl by být "vyčvachtaný konektor", taky jsme měli Sony Xperia a s originálním káblíkem přestala nabíjet - zpočátku pomohlo konektorem zahýbat a chytlo se to, pak ani ťuk. Přitom jiný mobil to nabíjelo normálně. Koupil jsem nový kablík, seděl tam o něco pevněji a dobíjení zase fungovalo... Tak zkus jiný kablík (pokud je to ta nabíječka s oddělávacím kablíkem).
[http://darkyzciny.cz/51725-thickbox_default/nabije  cka-usb-5v-2a-kabel-microusb-pro-mobilni-telefony-  android-samsung-tablety-univerzalni.jpg]

Jo a ještě je otázka, co znamená to "nenabije".
Jako že nenabíjí vůbec, anebo nabíjí, nabíjí ale nikdy to nabíjení nedokončí???