Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Používanie skratky altgr + X = screenshot

Dobrý deň,

mám menší problém s funkciou altgr + X. Túto funkciu som používal vyše pol roka a veľmi som si ju obľúbil, pretože to je jedna z najlepších funkcií na robenie screenshotov pre Windows 10. No preinštalovával som operačný systém kvôli problémom a po novom nahodení systému už túto skratku resp. funkciu nie je možné použiť.

Moja otázka teda znie, či sa dá táto funkcia získať nejakým spôsobom? Či už nanovo alebo manuálne.

Každú radu a odpoveď si cením - ďakujem.

Zdravím, tento program som mal nainštalovaný a teraz ho momentálne v pc nemám + som ho ani nevyužíval (max na čistenie zbytočností) takže je možné, že máte pravdu. Smiem sa ale spýtať prečo inštaláciu nedoporučujete? Prípadne, či poznáte nejaký podobný "screen maker". Ďakujem.

Smiem sa ale spýtať prečo inštaláciu nedoporučujete?

tyto lamoprogramy používají domácí rozjebávači systému. k ničemu jim nikdy nepomohl, ale windows postupně učistí k nefunkčnosti.
a ještě ho milují redaktoři počítačových plátků. v jednom čísle "čistí" windows, v dalším vydávají návody na jejich záchranu po rozjebání, ve třetím zase programy pro zálohy - a tak furt dokola už 20 let.

- Vidim ze nejsem sam kdo to také tak vidi a ze se to netyka jen CR. Tady je to to samé v blede modrém :

"Lednovém cisle" :

Ktery Antivir instalovat, ktery je nejlepsi a "10 duvodu pro ho pouzivat".

"Unor" :

 CCleaner  pro Vas PC co vam usetri cas a zdarma zrychli PC.

"Brezen" :

Jak unistall zbytecny AV v PC a "10 duvodu proc ho nepouzivat"..

"Duben" :

SW na zalohy v PC pred poskozenim rozjebavacich cisticu které Vam jen spomaluje PC.

"Letni special" :

Oprava 6 mesicu zbytecnych instalaci + bonus : "arménska kucharka a sudoku"..

(dal bych to mimo vlakno, ale bylo by to malé)

Dobry, ale nevie zosnimat scooling obrazovky, napr. mam vyber sipkou dole v malom okne - teda je zvisly posuvnik, tu mi spravi len to co vidim, do manualu by sa siklo aby bolo vidiet vsetky polozky vo vybere napriklad . . . ja mam FSCapture este vo verzii, ked bol zadarmo . . . ale toto nezvlada na 100%, je to opravene az v platenej vyssej verzii :-(