Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání monitoru

Zdravím,
při zapojení LG FLATRON M228WD do nového sestaveného PC mi tento monitor po dvou vteřinách na dvě vteřiny zhasne a zase se rozsvítí, avšak po připojení tohoto monitoru k notebooku, jede naprosto normálně, k novému PC jsem zkusil připojit i televizi přes HDMI a jede taktéž bez problému, pouze ten monitor s novým PC nekamarádí.
Díky :-)

A v notebooku je tiez VGA?
To sa rozsvecuje a zhasina furt dokolecka kazde 2 sekundy ci len raz?

Moze to robit bud ovladac vo Win, alebo monitor samotny, kvoli nastavenemu rozliseniu a obnovovacej frekvencii (mozes si porovnat v pravy klik na plochu rozlisenie)
Ovladac vo Win to moze robit ak sa nieco zmeni bud rozlisenie apod. (alebo ak detekuje nejaky novy display - t.j. moze to blbnut aj ak mas niekde zemne slucky cez zastrcku alebo spolocnu antenu.