Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype

Dobrý den, když se přihlásím ke skypu, pořád mi ikony ukazují, že jsem offline. Ikona stavu - pořád se tam točí v modrém poli dvě šipky a nic. Do včera všechno fungovalo bez problémů. K internetu připojený PC je bez problémů, protože všechno ostatní funguje. Už jsem zkoušela skype odinstalovala, znovu nainstalovat, restartovat počítač, wifinu, prostě všechno a pořád se nic nezměnilo :-( Děkuji za radu Accy

Shiro, skús mi vysvetliť, o čo sa snažíš. Naozaj si myslíš, že ti niekto, kto sa prišiel spýtať na nefunkčnosť Skype-u, musí vysvetľovať, prečo používa práve Skype? Nepripadáš si trochu hlúpo, keď sa takýmto spôsobom dožaduješ svojich argumentov? Pýtam sa preto, že to nie je prvý raz, čo sa tu takýmto spôsobom zhadzuješ.