Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj,
vybral jsem si GPU s cenou a paramterty mi vyhovujícími, ale nikde není skladem a v TS Bohemii říkali navíc, že to je jakoby ta karta ani ,,neexistovala" (proč ji teda mají zařazenou v prodeji netuším...). Karta je to tato: https://graficke-karty.heureka.cz/msi-radeon-rx-57 0-armor-4g-oc/specifikace/#section
A má otázka zní, našla by se nějaká v podobné cenové relaci (cca do 5 700 Kč) a s co nejstejnějšími parametry? Důraz kladen na frekvenci jádra (1200+), šířka sběrnice (192+), frekvence paměti (7000+), velikost paměti (3GB+). Podsvícení, barva a podobné blbosti nehrají roli.
Díky moc všem :-)

Radeony RX570/580 budou asi nekdy v srpnu, mozna zacatkem zari.

U konkurence NVidia uz je taky vyprazdneno a grafiky nejsou, pro tebe pripada v uvahu GTX1060/3 nebo mnohem lepe GTX1060/6, ale ty budou take az za 14 dni. Radeji predobjednej, asi je hned zase vyprodaji. Jinak ceny se posunuji znacne nahoru diky tomu tezarskemu letnimu silenstvi. Za 5700Kc dneska herni grafiku neudelas ani nahodou.

Jenze zoufali tezari uz rozebrali i GTX1060/3, GTX1060/6 i GTX1070. Zbyva par karet jejich cena sla az o 2.000Kc nahoru. Nicmene NVidia ma cipy v zasobe a vyrobci by meli poslat dalsi karty do CR do 14 dnu az do mesice (MSI nejdele). Ovsem ty mozna budou rozebrany v predobjednavkach, takze kdo ted kupuje grafiku, tak rozhodne necekat, ale holt to vyjde draho. Ocekavani je, ze tezarska manie by mohla skoncit do 3 mesicu a nasledne vrhnou tezari ojete karty na trh, cimz budou muset zlevnit i obchodnici s novyma kartama. Je docela mozne, ze lidi co budou kupovat na podzim, tak usetri nekolik tisic podle karty.