Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twitch donate paypal

Cus chci se zeptat nevíte jestli je možné mít paypal bez kreditky bez bankovního účtu jen aby mi na paypal email účet posílali peníze jako kdyby online peněženka. Nevíte? Chci to jen na donate Nechci používat svůj soukromý

My když jsme prodávali auto, tak napsal nějaký chlapík, že pošle peníze na paypal. Bylo mi to docela divné, už jen proto, že to byl nějaký cizinec a chtěl docela levné auto (cca 90 tisíc). A nakonec z toho vylezl podvodník, páč požadoval nejdříve nějaké peníze, které údajně paypal potřebuje na uskutečnění takové transakce.