Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Ahoj mám zajem trochu upgradovat svoje "herní pc" současná sestava je deska Gigabyte Z97-D3H
procesor Intel Core i5-4690 3,5GHz
graf. karta GTX 770 2GD5/OC Gaming
ram DDR3 KIT Kingston 8GB 2400Mhz CL 11 Predator series
zdroj SEASONIC SSP-650RT
tak na nasledný upgrade mám max 15tis.ideální by bylo vyměnit jen gk a ramky,s rozšířením o stávající ramky nepočítám,protože se nevejdou do slotu kvůli chladiči procesoru,takže ideální je kit 2x8 a s gk si nechám poradit taky,díky za tipy

Nemenit nic.

Prvni vec, ze soucasne procesory podporuji DDR4, takze pri pozdejsim upgradu procesoru budes stejne muset menit RAM, desku a procesor, vsechny tri veci najednou. 8GB je sice na hrane, ale zatim staci. Ja bych opravdu schoval penize a setril na pozdejsi vic kompletni upgrade.

Momentalne probiha tezarska manie a grafiky stoji neuveritelne penize a hlavne vubec nejsou ceka se na GeForce minimalne 14 dni, na Radeony az ctvrt roku. Jako nahradu za GTX770 pro tebe pripada v uvahu minimalne GTX1070, ale jak rikam, ted to je drahe a nekdy na podzim uz muze byt venku za obdobnou cenu GTX2070, kterou asi ani tvuj soucasny procesor nedokaze plne vyuzit, ale jak rikam, kartu muzes mit a pozdeji udelat kompletnejsi upgrade.