Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam zalohovat data?

Zdravim, budu kupovat novej ntb, a tuten ntb uz mam na prodej, ale problem je ze mam na tutom ntb mam asi 400gb zaplneno a z toho asi 100gb mam dulezite veci, a vubec neivm kam tech 100gb dat? flash disk co mam ma 8gb, a prepalovat vse na dvd taky nema smysl, uploadovat na uloz.to 100gb to by bylo na rok.... napadlo me nechat si hdd,jenze nevim jestli bude fungovat v tom novem ntb....

Diky..

loading...

kupit ext. disk., resp. 2.5" hdd a ten dat do usb3 krabicky. zide sa do buducna vzdy.
a nie, 100gb dolezitych dat urcite nemas. hudba, hry a porno niesu dolezite data.
rodinne foto vies tiez zmensit, nepotrebujes fotky v 6000x4000, ktore maju 4MB kazda.

sel by vymenit HDD z NTB https://www.euronics.cz/notebook-asus-n55sf-sx318v -cerny-i5-2430m-4gb-500gb-15-6-dvd-r-rw-nvidia-gt- 555m-2gb-bt-cam-w7-hp-asun55sfsx318v/p285340/

je to HDD: Storage 2.5" SATA 500GB 5400rpm

do ntb: Acer E1-531 ? https://www.alza.cz/acer-aspire-e1-531-cerny-d3899 51.htm#alternativy

jestli by to fungovalo, mohli by sme is totiz nechat HDD, spis de o to jestli by to fungovalo. diky.