Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita grafickej karty

Dobrý deň,

chcel by som sa Vás spýtať, že či bude možné zapojiť grafickú kartu Nvidia Asus GTX 1050 Ti 4Gb GDDR5 na motherboard Gigabyte GA-P61A-D3.

CPU: Intel Core i5-3350P 3.10GHz
Aktuálna GPU: Nvidia Asus GT640 2Gb

Ďakujem za radu.

To že tam vleze neznamená zž musí být BIOSem rozeznaná, hlavně v otázce kompatibility s poslednimy Gen. GPUS typu GTX#10xx a RX#4/5xx, netvrdím že vám nepojede, ale kompatibilitu vám zaručí jen výrobce, nebo uživatel který tuto kombinaci již zkoušel.
(navic tomuto problému neunikly i podstatně novejsí desky, u kterých to řešil UP BIOS)