Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Sleva Hry

Zdravím dneska je slevněná dead by daylight hra o 40% jelikož maj výročí 1 rok a sleva končí zítra v 7 hodin večer a to začne letní výprodej kdy je sleva skoro na všecky hry a já nevím jestly bude slevněná i v tom letním výprodej nevíte to někdo ?

Muzes to koupit ted a pripadne zitra refundovat, supp normalne uznava jako regulerni vymluvu refundu, ze to zrovna prislo do akce. Kazdopadne je to hra na bobek (otresna optimalizace, bugy a exploity, neexistujici balance-vyvojari evidentne velmi nadrzuji survivum takze za killera budes v jednom kuse nas*anej). Navic pochybuji zeby skoncila -40% akce a zacala hned nejaky vyhodnejsi, spis se to ted snazi narychlo prodat pred tim summer sale, protoze pak by to nikdo nekupoval.