Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizela mi wifi z ntb

Dobrý den, prosím moc o radu, dnes jsem zapla ntb a zjistila jsem, že mi úplně zmizela wifi. Že je wifi zapnuta v ntb vím, svítí tlačítko, ale ntb se chová, jak kdyby šlo připojení jen přes kabel. Na telefonu mi také wifi normálně funguje. Prosím co s tím? Přes tyhle technické věci na ntb nejsem expert :( děkuji za každou radu a přeji pěkný den.

Otvor si Centrum sieti. Pokiaľ tam nebude okrem Lokálnej siete aj Širokopásmové pripojenie - tak WiFi síce máš zapnuté (adaptér), ale je v stave Nepripojený.
Stačí v tom zozname pod znázornením siete dať druhý odkaz Pripojiť k sieti - adaptér sa aktivuje a začne vyhľadávať dostupné siete, vyhľadať svoju a Pripojiť.
https://www.dsidata.sk/upload/image/53e8621797f42- 1407738391.png
win7_02.jpg