Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s opravou Webu - PHP7

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi pomohl s opravou PHP stránky? php neovládám, jeho administraci na mě hodili...web doposavad fungoval bez problému, dokud na hostingu nepřešli z PHP5 na PHP7

Soubor ke stažení zde: 350957768, nevím jakým lepším způsobem jsem stránku vložit/ukázat

To neni ani desatina webstranky.
Co na tom nefunguje? Co to vrati (browser - pozriet zdrojaky html ktore to php vygenerovalo) a jake parametre mu davas do toho GET?
P.S. vies si pozriet ze co je v databaze?
P.S.2. asi bude lepsie ked to hodis nazad na niekomu kto php ovlada, a zaplatite mu. Administrace webu nie je cinnost na ktoru sa kvalifikuje "hodenim".

tohle je v URL: /index.php?page=gallery&r=
prostě po kliknutí na odkaz, se nepředá ten parametr podle mě

function exist_row($column, $from, $where) {
$result = @mysqli_query($GLOBALS['link'], "select " . $column . " from " . $from . " where " . $where);

return @mysqli_num_rows($result) > 0 ? @mysqli_fetch_assoc($result) : false;
}

v DB je pouze sloupeček gallery_id a gallery_title

Do url sa preda presne to, na co si klikol

                echo'<li><a href="' . url(array("page" => "gallery", "r" => encrypt($row["gallery_id"]))) . '">' . $row["gallery_title"] . '</a></li>';

z toho ti vzniklo v html co presne? Zobraz si v browseri ten href (html zdrojaky)
Je to v cykle pre vsetky riadky databazy takze pre kazdu polozku v DB mas jeden odkaz. Parameter r vznikne funkciou encrypt($row["gallery_id"])

P.S> ked nemas ziadne href linky tak je trebars prazdna DB.

no tím pádem musí špatně fungovat ten encrypt, v html se nic nezmění po kliknutí na odkaz

function encrypt($value, $key = key) {
return urlencode(base64_encode(mcrypt_encrypt(MCRYPT_RIJN DAEL_128, $key, $value, MCRYPT_MODE_ECB)));
}

function decrypt($value, $key = key) {
return mcrypt_decrypt(MCRYPT_RIJNDAEL_128, $key, base64_decode($value), MCRYPT_MODE_ECB);
}

Ano ale zbytocne sa to tam na base64 robi 2x, podla popisu tej ssl funkcie uz to na base64 konvertuje ona. Ale moze sa to robit aj 2x, nevadi to.
Nakoniec vies php tak co ze nevies, len si najdi funkcie ktore potrebujes (najdene googlom referencny popis) k tej starej co je obsoleted a nova bola u toho ako odporucana... Ja inac nerobm weby vobec :)