Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ftp downloader

Dobrý den,

existuje nějaký souborový správce či jiný program, který stáhne z ftp serveru soubory a složky s původním datumem změny, kdy doopravdu došlo ke změně toho souboru či složky. Zkoušel jsem online file manager net2ftp.com a ten mi změnil datum změny u všech souborů na datum stažení z ftp serveru a nezůstal u tich souborů původní originální datum změny. Prosím nevíte někdo o nějakém takovémhle sháněném programu, který to stáhne s původním originálním (opravdovým) datem změny.

Zmacknes Ctrl+F, tam zmacknes NOVE PRIPOJENIE, tam vyplnis fpt adresu a NE heslo, das OK, a potom kliknes na to nove pripojenie a kliknes na PRIPOJIT, a vyskoci okno ZADAJTE HESLO, tam napises heslo. Ne do ulozeneho pripojenia. Keby si to skusil tak by si to pochopil, je to tam u toho okienka napisane aj s vykricnikom. Ukladanie hesiel je nebezpecne vzdy a vsade, nielen v TC. Rozdiel je len ten ze TC a ja ta na to upozorni, ale ostatne dementne SW nie.