Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Word - nežádoucí rozdělení textu uprostřed stránky

Zdravím,

mám menší problém s wordem. Mám text na několik stránek. Uprostřed jedné stránky se mi náhle přeruší odstavec uprostřed věty, následuje prázdná cca polovina stránky a text zase pokračuje na další straně. Kontroloval jsem, jestli jsem tam omylem nedal konec stránky, ale nedal. Už mě nenapadá, čím by to mohlo být. Můžete mi prosím někdo poradit? Díky :-)

Uploadni ten *doc súbor niekam - stiahnem si ho, pozriem sa na to a dám ti vedieť.

Ak je to pre teba zložité tak si to oprav sám takto:
1. Označ všetok text v *.doc súbore a skopíruj ho. Ukonči Word.
2. Otvor si notepad.exe a vlož tam tento skopírovaný text.
3. Klikni do vloženého textu. Označ všetok text v notepad *.txt súbore a skopíruj si tento text.
4. Otvor si nový dokument Word *.doc
5. Vlož do tohoto dokumentu všetok skopírovaný text.
6. Ulož *.doc dokument pod novým názvom.

Postup číslo 2:

1. Označ všetok text v *.doc súbore a skopíruj ho.
2. Otvor si "nový" wordový dokument
3. Klikni do priestoru textového poľa pravým tlačidlom myši a vyber "Možnosti prilepenia" a zvol "Ponechať len text (E)"

[format.jpg]

4. Ulož *.doc dokument pod novým názvom.

Zásada vytvárania dokumentu word je taká, že najskôr sa napíše všetok text bez formátovania a uloží. A až na záver sa pristupuje k formátovaniu.

===

Keď sa to znova stane, tak si v "Možnostiach" nastavte "Zobrazovať všetky formatovacie značky" a mali by ste ich tam vidieť a potom aj jednoducho odstrániť:

[format2.jpg]