Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mikrofon

Zdravim, nedavno som zacal mat problemy s mikrofonom na sluchatkach. Nemyslim si, ze je pokazeny, kedze obcas ide v pohode a obcas bzuci. Prikladam sem subor, kde je ukazka.

Sluchatka: https://sluchatka.heureka.cz/yenkee-yhp-3020/#sect ion

Mam ich asi pol roka a zatial s nimi neboli ziadne problemy. Pred cca mesiacom mi zacali takto bzucat, ale potom sa to nejako opravilo. Mam nainstalovane najnovsie drivery. Restart PC, vypojenie a zapojenie tiez nepomahaju. Nechcem zbytocne kupovat novy mikrofon, kedze s tymto som zatial nemal problemy.

Fixnes to tak ze si najdes ze tlacenim coho na ktoru stranu to prestane a potom to budes furt tlacit na tu stranu. Tlacit sa da konektor, kabel, mikrofon samotny, a kazda ta vec aspon do 6 smerov a na viac miestach, tak mas zabavu.
Fix2 je potom ze pojdes do EU politiky a konecne zakazes dovoz absolutnych sraciek, napr. nejakou komisiu ktora posudi ze je nieco totalna sracka tak to zakaze predavat a vsetko co tu uz je posle na ekologicku likvidaciu bez naroku na nahradu nech uz toho indocinana porazi.

Skus aspon potocit konektorom a poriadne ho zatlacit alebo povytiahnut apod. Obzvlast ak to nahodou je zapojene do notebooku na 4pinovy kombi konektor.

Este ma napadlo je mozne ze mas nastavene prilis vysoke zosilenie mikrofonu vo Win a automaticke zoslabovanie ked zacnes hovorit a potom to prestane hucat na chvilku, alebo ak spustis nejaku aplikaciu ktore to prenastavi na slabsie a vtedy to prestane, tak to je tym. Ked to ale huci rovnakou silou ako snima hlas tak to je nejaky elektronicky problem. Ak mas spojene PC na TV s pripojenim na nejaku anenu tak to TV odpoj, ptz tam je potom zemna slucka a potom brumi vsetko.