Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika gefroce 1060 gtx 3GB

zdravím, jelikož karta https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1060-3gt-oc-3gb -gddr5/197502/produkt je neustále nedostupná, přemýšlím, že bych místo ni bral https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1060-3g-oc-3gb- gddr5/215850/produkt. Přijde mi, že druhá zmiňovaná karta má pouze o jeden větráček méně, ale jinak výkon by měla mít naprosto totožný. Myslíte, že si mám raději počkat na tu kartu se 2 větráky, nebo výkon a funkčnost bude stejná?
děkuji a přeji pěkný zbytek dne.

základní frekvence 1544 MHz, boost 1759 MHz

Ten boost je i o teplotach, s vyssi teplotou se v nem karta neudrzi dlouho.

Jinak nevim co mas za PC, ale jestli najake rozumne, tak bych pockal a dosetril na GTX1060 6GB, protoze dnesni hry to docela potrebuji a i ve vykonu je tahle grafika o dost lepsi.

Bohužel rozpočet navýšit nemohu, proto také koukám po této kartě. Vím že počet větráků neurčuje výkon, ale mám strach aby při hraní her nebyla zbytečně hlučná. Kartu taktovat nehodlám, takže jestli ten boost je pouze po manuálním přetaktování tak to se mě netýká a jestli je přetaktování automatické , tak se omlouvám za moji neznalost :)

Nechci čekat 2 měsíce, protože to bych mohl pořád čekat na novější,nebo až se lepší zlevní. Jsem rozhodnutý pro koupi této karty a jen mě zajímá jestli jak moc bude karta slyšet při hraní např Battlefield 4 či world of Warcraft nebo GTA V. Děkuji za odpovědi :)

U skřeta si na hluk nikdo nestěžuje,ovšem to se může po čase změnit a to u jakýkoliv GPU.Můj názor že bych vzal raději 2 točákovu a kvalitněji udělanou ne ty zbytky co nikdo nechce.Tady máš do dvou tejdnů u TS Bohemia a do konce měsíce MSI je akce takže jí máš skoro za cenu tý zmíněný,akorát nevím jak to řešit jestli se koupě bere od zaplacení tak hold poslat prachy rovnou a čekat až dorazí.msi-promotions.com

graficke-karty.heureka.cz