Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškodené video z dovolenky

Potreboval by som poradiť, pred niekoľkými mesiacmi mi nešťastnou aktualizáciou od MS prestal fungovať windows a ja som ho musel preinštalovať, z windowsom mi odišli i všetky súbory čo som mal na datovom disku. Svoje súbory som vtedy včas zálohoval na USB kľúč ale problém je že po stiahnutí na disk, mi niektoré videá z dovolenky nechcú hrať proste nedajú sa prehrať. Videa mali v čase keď fungovali 650 MB a aj teraz tomu tak je ale nedajú sa prehrať, neviete v čom môže byť problém. Neviete mi poradiť nejaký program na opravu takyćhto videí?

Bolo to to nešťastné inteso, neustále na ňom padá systém.
Takže stiahol som avidemux a klikol na add, dovolenka_2014_Bulharsko.avi, avidemux hlási cannot find a demux for D:/dovolenka_2014_Bulharsko.avi
Virutal Dub nehlási tiež nič, dal som cestu k súboru a nič obrazovka nehlásila nič.

A nějaké pokud možno krátké poškozené video, které bys mohl nahodit (uploadnout), náhodou nemáš?
Takto těžko hádat co tomu je a jestli to nejde opravit.
Pokud ti to ale neveme třeba takový mkvtoolnix nebo ffmpeg, tak to jen tak snadno opravit nepude a spíš se s něma rozluč.

ked mas pomaly upload, tak to neni nic neuveritelne. zaplat si rychlejsi internet.
ffmpeg ani mkvtoolnix oni niesu urcene na to, co ty potrebujes. zbytocne instalujes kadejake programy bez toho aby si si aspon zistil, na co su.

Virutal Dub nehlási tiež nič, dal som cestu k súboru a nič obrazovka nehlásila nič.

to znamena co? pretoze virtualdub vzdy nieco hlasi. vzdy. a v pripade poskodeneho videosuboru duplom.

Vies aspon ake kodeky si pouzil na kompesiu videa? Ak je to divx, mozes skusit divfix++.
Ak sa jednalo o h264, skus toto: h264
...alebo si to video otvor v nejakom editore a pozri sa na jeho hlavicku, nic nieje poskodena...potom samozrejme ziadny program nevie co to je zac a neprehra / neotvori to.
V pripade, ze mas aj mp4 videa a podobne, skus veci stadeto: https://www.geckoandfly.com/4279/fix-and-repair-co rrupted-video-files-digital-video-data-recovery-so ftware/
Je fuk ze kontajner je napr. mp4, vnutri moze byt divx ci h264, takze sa toho moc nemeni.

jake add? Mas ist do menu File - Open. V avidemux.

P.S. Zober totalcommander, a na subore klavesu F3, a potom 3. Vidis spravnu avi hlaviku? Daj screen.
Alebo skus aj gspot ze co napise o tom subore.

P.S.2. a USB flash neni zaloha, tie USB sticky nemaju ziadnu kontrolu chyb. By som za to zatvaral tych vyrobcov. Vsetci len chrlia lacne sracky len nahodne fungujuce ved indovia cinania ukrajicni polepia FW ne, uz to robia uplne vsetci aj takzvane korporacie nebudem menovat, asi uz treba emigrovat na kubu alebo do bhutanu tam nemaju vobec internet a je vysoka spokojnost obyvatelstva.

Pisal som "a potom klavesu 3". Predpokladam ze tam su same FF?
A potom PgDn a drz alebo vpravo posuvnikom posuvaj ci tam niekde je nejaky obsah. Bodky nie su obsah ale prazdny sektor, co s radostou davaju flash namiesto dat ked su vadne alebo fake (4GB predavane ako 32GB vyhodna nabidka apod)

To je klavesa "o stranu nizsie", byva na klavesnici. Mozes si to posuvat aj mysou, ci najdes aj nieco ine jak 00. Ak ne tak to je prazdny subor. Bud si ho nenahral spravne (neodpojil ikonkou vpravo ale to pochybujem ze by 650MB odstrelilo), alebo bol blbo uz na tom zdrojovom HDD (poskodeny filesystem), alebo je to fake flash.

Tak to pak ju.
No ale když kliknu F3 v TC tak se mi to v hex nezobrazuje, tak netuším co myslíš.
Normálně se mi to zobrazí třeba obrázek jako obrázek, video jako video, txt jako txt, tak právě sio nejsem jistej, jak se mu to zobrazuje, když ty si jistej jseš tak ok :-)
Jo aha, už vím jak to myslíš, nejdřív F3 a potom 3.
Tam je to v hex, ale to on asi neudělal :-)
Takže tak jak píšeš místo pspadu.