Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize na chalupu

Ahoj budu kupovat novou televizi na chalupu.
Příjem je přes satelit. (Skylink).
Nikde jsem nenašel jestli má certifikát pro ČR.
Pojedou mi všechny programy když dám kartu ze satelitního přijímače do té televize?
Televize je to tato: LG_32LH530V.html]
Děkuji předem za pomoc.

Já vím že bych musel dokoupit ten modul.
Jde mi o pohodlí ovládat to jedním ovladačem a taky něco málo ušetřit když ten přijímač odpojím.
Zatím jedu na monitoru, který si vozím když na barák jedu.
Dnes mi ho manželka odvezla jelikož jela na barák a já se tu trápím na tabletu.