Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s hdd

zdravim,rozdeloval sem disk v programu easus partition,,spustil se. boot mode a rozdelovalo se to,v 50 procentech skocila chyba,pc se reseť a windows nesel,uz sbi opravit,mam windows na dvd a kdyz dam install a tam format tak to pise formatovsni vybraneho oddilu se nezdarilo chyba 0x80070057, a dole je napsanosystem windows nelze na oddil nainstalovat pravdepodobne dojde brzy k selhani disku. to mi jako ten program znicil disk?jiny uz nemam a nevim co stim.diky. asus s55sf hdd gb 500

Ak ti nepomôže z DVD ISO Windows inštalačky nástroj Diskpart po nabútovaní mašiny ktorým zmažeš prvý sektor, rozdelíš disk a znovu oddiely naformátuješ tabuľkou NTFS, v tom prípade je disk v háji.

Príkazy pre nástroj Diskpart v cmd.exe okne, ktorý tvorí súčasť inštalačky Windows, si vygúgli.

Ešte je tu vynikajúci rusák Dmitry, ktorého SW dokáže premapovať vadné sektory, zapísať vyňaté sektory do firmaware disku, pričom sa dá disk používať s odretými ušami naďalej. Niekedy aj roky vydrží takéto premapovanie.

Kontrola hdd regeneratorom sa robí tiež z externého média, nabútovaním mašiny.

hdd.html

Len samotná kontrola disku je beh na dlhé trate, podľa kapacity hdd 24 - 48 hodín onánie.