Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FB nemá podporu?

Dobrý den, pár dní zpátky se mi někdo z ameriky, konkrétně chicaga dostal na FB účet, vůbec nemám tušení jak. Naštěstí neudělal nic až tak závažného, jen odeslal žádost o přátelství asi 1000 lidem, každý den mi lidi píšou proč si je přidávám atd. Tak jsem se rozhodl, že napíšu podpoře, jestli by všechny žádosti mohla zrušit, problém je v tom, že doted jsem nenašel nic jako podporu.

A ne, nemůžu to odklikat ručně, těch žádostí je tam vážně tolik, že bych u toho musel být celý den.

Zkoušel jsem psát na email, evidentně už nefunkční, formulář mě dostane jen na obnovení účtu a zabezpečení, to jsem udělal hned když se mi někdo na ten účet dostal. A ten facebook business je evidentně taky nefunkční podle komentářů od lidí. Zatím to vypadá tak, že tu vážně není žádná podpora pro lidi, budto si lidi pomůžou pomocí formulářů nebo mají smůlu, kdyby tu byla aspon možnost rušit ty odeslané žádosti hromadně, ale ani to FB neumí. Začínám těžce pochybovat o celém FB a mám chuť si ho hned ted jít smazat.