Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - ukázat, kam klepu

Ahoj,
potřebuju nahrát pár videí displeje na Samsungu S4 ale potřebuju, aby na nich bylo jasně vidět, kam na displej klepu.
Standardní volba Androidu "Show touches" vyhovuje perfektně ale je příliš nevýrazná - potřeboval bych místo ní nějaký okázalejší efekt nebo aspoň jinou, řvavou barvu.
Telefon je rootnutý.
Našel jsem nějaké appky, které umožňují vykreslit "zaměřovač" ale vykreslený zaměřovač nikdy není přesně pod prstem a hrozně špatně se s tím dělá.

Nějaké tipy prosím? Díky...

Kryska vyzkoušena, funguje perfektně, posunuje užitnost "medvídka" o třídu výš (díky tomu, že nemusím patlat po displeji, když je tablet na stojánku). Ještě vyzkouším miniklávesku, co mám ke smart TV (K400 Plus s touchpadem). Jestli to bude fachčit, budu na vrcholu blaha. Pánové, vřele vám děkuji za edukaci (i když jsem tak trošku anektoval cizí dotaz ;-)). Máte u mě mnoho virtuálních :beer:.

Používám klonování na prohlížení fotek a videí. Metr a čtvrt velký panel telky je pro prezentace pro famílii jaksi schůdnější, než kdybych nechal kolovat tablet :-). Jsou tam sice lagy, ale v tomto užití to nevadí. Moja si zas přes MC přehrává z mobilu fotky a videa vnuků z Viberu od dcery. Funguje to překvapivě dobře. Zkus.