Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAS Synology a Google disk

Máte někdo zkušenosti s připojením NAS ke Google disku?

Přišel chlapík/konstruktér ze spřátelené firmy a řekl, že na Synology rozchodil Google disk server. A protože taky máme DS508 ( DSM 3.1-1748 ) a mají si konstruktéři vyměňovat velmi velká množství dat, navrhl, abych na našem NASu nainstalovali klient Google disku.

Má s tím někdo osobní zkušenosti?
Zatížení a odezva souborového systému NASu při běžném používání?
Bezpečnost při tomto způsobu spojení 2 NASů umístěných různě v internetu?

Dík.

A naco toto cele by akoze bolo?
Pokial mu ide o to zdielat data na to ma predsa samotne Synology dostatok nastrojov uz implementovanych priamo v zaklade, nemusipouzivat ftp ak mu to vadi.
Podla mna dalsi autista, co ma svoju hracku a nanucuje ju ostatnym lebo vsetky ostatne hracky su podla neho horsie ako ta jeho oblubena.