Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po uvítacím logu windows náhodně černá obrazovka

Ahoj,
po spuštění PC se mi ukáže pouze uvítací logo windows a pak místo plochy jen černá obazovka, bez kurzoru. A je to pouze náhodné. když pak počítač zapnu a vypnu tak to naběhne někdy hned, někdy až po několika zapnutích a vypnutích.

Co jsem zkoušel:

Reinstalace systému - nepomohlo
Mem test - v pořádku
Disky vypadají také v pořádku
vyndat grafiku a ject na instegrovanou - to se zdá, že funguje v pořádku
vyměnit grafiku za jinou (7790 za 270x) - to se zdá, že funguje v pořádku
napadlo mě tedy, že bude asi problém v grafice. Zkusil jsem tedy 7790 vložit do druhého PC a funguje naprosto bez problémů a když jsem ji vložil zpátky do poruchového PC, tak je problém zase zpět

sestava:
i3 3240
MSI H77MA-G43
2x 2GB Kingston
Corsair CX430
Windows 10 pro 64

Nenapadá Vás, co by mohlo dělat prbolém ?

Díky za každý nápad

Dělá to neznámá chyba při načítání systému z disku. Dělá mi to občas na noťasu a žádná změna ovladačů,nebo výměna HW nepomohla. Pomůže jen tvrdé vypnutí a nový start proběhne i potom mockrát dobře a potom,zase nepravidelně černo.

Ked mas v ovl.panely - energia - tlacitka nastavene "rychle spusteni" tak to len uspava. Skus to deaktivovat nech sa to normalne vypina. potom nejaka zmena? (ak ano tak mas trebars v hiberfil problem, alebo rozne v HW, alebo v ovladacoch).
Ovladace tam mas jake?
BIOS neni novsi pre tu dosku?
Memtest86+ sa musi nabootovat z nejakeho media, inac je to hovadina, ty si robil jaky memtest?
Ale tiez to moze byt ten zdroj, alebo skus aj iny slot dosky, moze byt ale aj problem v doske alebo bios alebo ovladace alebo Win samotny.