Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google mě blokuje

Dobrý den všem. Navštěvuji web, kde je vyžadováno ověření "recaptcha". Začalo se stávat pravidlem že prostě toto ověření náhle zkolabuje a objeví se nejprve chybová zpráva že mám mít lepší prohlíčeč. Co ještě zvládnu je,podívat se do konzole na webu a otevřít chybu kde se píše důvod tohoto pozastavení " recapthcha" . Google vyhodnotil mojí sít jako asi nebezpečnou a má zjevně problém s Ip adresou. Použiju tedy Operu a vpn což funguje chvilku takže vystřídám všechny VPN možnosti. Nespočetněkrát jsem resetoval i router dokonce sít v počítači přeinstaloval jsem Chrome vyzkoušel jiné prohlížeče. Kontaktoval jsem poskytovatele a vše bez výsledku.Opravdu bych byl vděčný za radu nebo pomoc jak tohle omezení zastavit. Díky ahoj .

Ahoj, tak jsem stáhnul spustil a našel tam něco ..dal jsem vyčistit.
Po restartu jako trochu byla znát celková rychlost a stránky s ověřeřením šli chvíli.
Potom opět rechaptcha colaps a stejná chybová zpráva od google že v mé síti je cosi podezřelé... dnes to stále nejde. Ještě nutno podotkonut že tyto broblémy začali a na jeden konkrétní web kde mám přihlašovaví email a heslo se prostě z googlu nepřihlásím.Věřím i tomu že to má něco společného s Ip adresou. Jenomže nejsem znalec a pojmy si zřejmě pletu.Několikrát jsem se se hrabal v pokročilém nastavení routeru s nadějí že si " vychytám" prostě sít na míru když jedu přes kabel ale bohužel jsem fakt amatér.Někdy se stalo, že po úplném resetování všeho chvíli vše šlapalo nebo v určitou hodinu např. ve čtvrt na8 večer pravidelně vše ok a druhý den naopak ko ..
Začíná z toho být dlouhá historie a já fakt už nevim co jsem nevyzkoušel.

V příštím životě chci být bezpečností hunter- expert na tyhle potvory...

Tak dal jsem další test a nic nenašel.Momentálně router běží na tovární nastavení. Takže mam si stáhnout ms autorun ? je to i pro win 10 ?

Co se týče jiných prohlížečů tak když použiju Operu a VPN tak to chvíli běhá ale jen na omezenej čas. Pak teda dělám to, že prostě změním umístění VPN a jedu znovu a když vyčerpám všechny možnosti ,dalo by se říct že čekám na druhý den než se pan googl probere.. furt si myslim že tam hapruje ip v té zprávě kterou vylovim tak tam neco píše sorry ipv4 a taky poznám značku .php:1 to je něco společného právě s nastavením v routeru ne? ..ja vim že jsem IT mimo..

Takhle vypadá ta zpráva z konzole než ji otevřu Refused to display 'https://ipv4.google.com/sorry/index?continue=https ://www.google.com/recaptc…hAqABAog4A14rgaZ2y2a2QQGOnxuMoFIhkA8aeDS_MNVx3Q0 :form.php:1

nástroje pro kontrolu: msautoruns, tcpview. neinstalují se.

odkaz jsi sem dal nefunkční, asi zkopírovaný z jiného fóra.

proč máš snahu používat neznámou vpn kamsi a pak se divíš, že připojení nefunguje - to už zase začaly pohlouplé prázdniny?

u zavšiveného chrome nefunguje reinstalace (spyware doplňky zůstávají). musíš smazat/přesunout pryč profil:

C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

odinstalovat chrome - přesunout pryč všechny zbytky po chrome - nainstalovat chrome.
nebo ten shit umí synchronizaci účtů, co já vím. v něčem jsou třeba uložená hesla, mohly by se příště hodit.
>90% zaspywarovaných uživatelů používá chrome, u mě je to nebezpečný hnůj, nepoužívám.

vpn není jasné co to je zač, kam vede, takže nepoužívat.
(teď jsem se díval do routeru asus, jako "zabezpečení" to má možnost yandex-dns. takže spoléhat na obskurnosti na netu ani náhodou)

Ok tak ho ještě jednou přeinstaluju a vyhodim v tý složce bordel ale moc tomu nevěřim.
VPn jsem použil akorát u opery ale je to k ničemu. Já mam router zyxell a nevim co znamená možnost yandex.. já už hledám jinýho poskytovatele protože když tady potkám někoho kdo má stejnou IP a operátor na 02 mi řekne že je to běžný a jestli chci něco měnit mužu si přiobjednat..
Kdo ví jestli je to tim protože tohle začalo tak před měsícem možná jestli to nemůže mít ješte neco splečného s win 10 a jeho aktualizacemi (?) Má to takovej lavinovej efekt že mám chut to celý vymazat i s win 10 achjoo a ještě jsem takovej trouba že si sem neumim dát aspon linux.
Díky vám všem za tu ochotu takových rad se mi u poskytovatele netu nevyskytne.

No já na na nic nepotřebuju veřejnou ip já potřebuju aby mě google přestal blokovat.
Přeinstalování systému nechávám a oddaluji jako poslední možnost nicméně bohužel nemám zde jiný stroj a nemam tu ani androida žádného..
Také mě tohle napadlo. Děkuju. Věřim že asi bude chyba v i v tomto počítači protože blokování rechapthcha není jediný problém jedná i se o " jakýsi ukradený login" prostě z googlu se na jeden konkrétní web nepřihlásím ikdyž vše mám správně.

Tohle je dost zajímavej případ jen škoda že já nejsem odborník abych dokázal třeba z chybové zprávy cosi vyčíst...jedině tak kladivem.
Takže odsouzen jsem k přeinstalování pro mě nejhoršího win10, kterej nesnášim asi jako o2, tesco,gůgl a osinu v prdeli.

Tohle nikomu nepřeju..tak čau everybody