Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neprijmani paketu

Cau mame problem s jednim starym kompem. Neprijma pakety. K siti je pripojen odesilat je odesila ale neprijma.
Z IP configu vylezlo toto:
Adapter site Ethernet bezdratove pripojeni k mistni siti 2:

Pripona DNS podle pripojeni:
Popis: Bezdratova minikarta WLAN Dell 1397
Fyzicka adresa: 90-4C-E5-09-6D-BE
Protokol DHCP povolen: ne
Adresa IP: 192.168.201.1
Maska podsite: 255.255.255.0
Adresa IP: fe80::924c:e5ff:fe09:6dbe...
Vychozi brana:
Servery DNS: fec0:0:0:fff::1/1

Ak si pripojeny na AP/Router, tak minimalne 6 paketov sa muselo prijat. To su pociatocne pripajacie, kluce pre sifrovanie a IP adresa od DHCP. Mozno sa neprijimaju len tie obycajne uzivatelske pre web browser. Obcas ich nepusti nejaky antivir, firewall a tak podobne.