Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC do 30 000 kč

Zdravím,

chtěl bych od vás prosím sestavit herní PC + skříň do 30 000 Kč (to je strop, takže ne přes). Budu ho kupovat někdy příští měsíc, spíš na konci. Teď sem si kupoval SSD disk 128gb, tak nový SSD bych asi kupovat nemusel. Nebo kdyzpak koupit i ten SSD jestli by se to vešlo do těch 30 000 Kč.

Dále bych ještě chtěl poradit nějaký monitor s 144hz, nějaké doporučení. Ovšem nechci za něj dávat nějakou velkou částku, tak nějaký levnější, jestli to má cenu - TEN MONITOR SE DO TECH 30 000 Kč NEPOČÍTÁ.

Děkuji

Přemýšlíš vůbec ? Takže oficiální stránky Microsoftu ty neuznáváš ?? Aha - ulož.to. Tak to pardon. Znalí vědí,že se prodávají jen elektronické licence a nejnovější ISO se stahují ze stránek MS,aby nebylo třeba stahovat balíky aktualizací.Ale co,prázdniny,že ??

To je jiná, tak si kup Win8 keď chceš. Ostatne proč riešiš warez len preto že sa ti win10 nelíbi, tak proto vlastne hladáš ako ho kde stiahnuť? nedáva to smysl.

Jinak bych Win10 ani nekupoval ale isto bych ho "nekradol", natož že win10 je už aj bez toho problematický a "nefunkční" a warez verze, eh tá by bola absolutne už nefunkčná...

A áno aj ja poznám pojem ako WatRemower.

Ty jsi vůbec nepochopil o co šlo v začátku diskuse a jako lama ses vložil do diskuse. Zopakuji ti o co jde : Na oficiálních stránkách MS (Microsoft) jsou uloženy a volně přístupné instalačky ISO Windows 7,8.1 a 10. Ber to jako fakt,že to tak je. (https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/ windows10 ) Co a jak s nimi každý naloží,je už jen jeho věc. Pokud to nazýváš "kradnutím",tak věř,že by si to musel ukradnout Microsoft sám sobě a pověsit na net.

Ty si zrejme tiež nepochopil čo napsal ježek. Tak nemáš čo mne hovoriť o chápaní, ehm, stiahnutie ISO je zrejmé, ale proč to tady psal, jako bez klíče by stejnak s tým ISO mohol tazatel tak maximálne utrieť prdel. Tak tazatel chce kúpiť windows alebo stiahnuť instalačku? na čo sa tu pýtal? hhh????!!!!!!

A to je přesně důvod který jste s mlokem nepochopili. Tato instalačka je verze 1503. Na stránkách MS je verze 1703. Takže máš nejnovější verzi bez nekonečného upgradu,o kterém tady byly popsány desítky stran. Jen ti samozřejmě zbývá, si k poslední verzi zakoupit elektronickou licenci.

Skôr ty nechápeš, ale absolutne nič, tu nejde o isntalačku ale o licenční klúč!!!!! licenční klúč, a ISO instalačka sú 2 rozdielne vecI!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§ a tazatel chcel kúpiť windows resp. licenční klúč, nikoliv riešiť instalačku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

samozrejme o to nejde, to bolo len bokom,... ostatne tazaťel chcel kúpiť windows resp. licenční klíč, tak proč mu tu každý musí "radiť" kde zohnať instalačné médium. Proste hneď mala prísť rada typu jako je tvoje. Bez akéhokoľvek "tu si stiahni a tu si zo stránky https://freeappsforwindows.com/windows-10-product- key-free-for-you-part-2/ s veľkým nápisom "free key"". Chudák tazateľ. A toto je tu už snaď furt, tazateľ chce jablko a radci mu vnucujú hrušku.

No dobrá,už si rozumíme. Jen stručně,to,co jsem tu psal,tak jádro pudla je v tom,že na webu MS je právě k mání ta poslední verze desítek a že ve kvelbech mají zatím verze 1503. Takže oni nabízejí už poslední verzi k instalaci. Samozřejmě s platným klíčem použitelným z předešlých verzí 10. Nová čistá instalace je vždy lepší,než zdlouhavé update přes aktualizace.