Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 problem

zdravim mam windows 7 originalni, a jelikoz mi hra h1z1 pise ze to chce windows 7 SP1 tak jsem se rozhodl ho stahnout ale kdyz dam instalaci tak to napise aktualizace neni pouzitelna pro vas pocitac, a je to stazene z microsoftu, nazev souboru: Windows6.1-KB2670838-x64

Windows 7 64bit professional mam, jak teda hodit sp1 aby mi slo h1z1 ? diky.

jen sis zbytčně zahnojil windows starými záplatami, z nichž se většina znovu několikrát opravuje a některé jsou vzájemně nekompatibilní.

KB2670838 je pouhá jedna ze stovek zbytečných aktualizací k sp1. správný odkaz tu máš hned první.

mimochodem instalační dvd w7 bez servicepacku jsi měl dávno vyhodit a stáhnout si normální verzi:
http://pc.poradna.net/a/comments/1669375-navod-na- legalni-stazeni-windows-instalacek?page=r1674508#r 1674508