Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalené pc

Zdravím mám dotaz...mam problém s notasem..kdyz ho zapnu asi tak 10 minut běží naprosto bez problémů a po 10 minutách je úplně zasekne a pomůže jen restart..nejaka ráda? děkuji :/

procesor se pohybuje mezi 10-15%

v klidu je to hodně, normální je 2-3%.

Hostitel služby: místní systém

odviruj.
těch hostitelů je tam více, nepodíval ses který to dělá = jaké služby hostí. lepší je na to process explorer.

nejvíce to zatezuje: Hostitel služby: místní systém....a max zatizeni 2,6MB/s zbytek je pod 1MB/s

takže 100% vytížení disku je přenosová rychlost v jednotkách megabyte? mrchosoft je idiot, disk zvládá 20x víc.
(když budeš řídit auto a tachometr by ukázal rychlost v procentech, taky výrobce nazveš pitomcem)