Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (Asi) výpadky grafiky. Zčernání či zaseknutí obrazovky, nutý restart.

Dobrý den, poslední dobou se mi čím dál častěji stává tento problém, ovšem stával se mi již dříve. Koupil jsem si novou grafickou kartu a když pustím náročnější hru třeba v kombinaci s YT tak mi zhasne obrazovka, počítač ale stále hučí, případně funguje skype.
Mám podezdření na nedostatečný zdroj.

Graphics Chipset
AMD Radeon (TM) R9 390 Series
CPU Type
Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz
Zdroj
Fortron 650W

hučení neznamení nic, ale ten funkční Skype značí, že se "odpojí" grafika. To by mohlo být opravdu zdrojem nebo teplotami.

1. zkus furmark v režimu burn-in testu a sleduj teploty (pokud přelezou přes 95°, tak se to přehřívá a musíš řešit chlazení - vyčistit, posílit)
2. pokud to bude padat před dosažením kritických teplot, je problém asi v napájení, a pak bych si půjčil kvalitní zdroj (Seasonic) a zkusil to s ním.