Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC z Alzy, grafika a OS z CZC

Lze nakoupit PC z Alzy, a grafiku s OS (Win 8.1 64bit) v CZC. Mam vyhlidnute PC za 16K, jenze je tam slaba grafika (GTX 745 4GB). Dale mam v CZC vybranou GTX 1060 3GB a OS (popr. z jineho obchodu). Mozna to jde, ale je to treba legalni?? :D

Podivnou přílohu jsem odstranil (L-Core)

Case na hovno, airflow neznámy pojem.
Zdroj na hovno, silvester ešte nieje.
Základná doska na hovno, prkno nieje len na to aby držal ostatné komponenty v nomž sú zapojené (není to držák na procesor, ram, grafickú).
Chladič, eh, ešte teraz v lete, môžme grilovať.
Grafika to už si aj sám napsal, vysvetlovať nemusím.
a čo disk? ouch....

tá 500W môže mať napísané na štítku aj 100000W ale když niekto doň výrobca dá poddimenzovanú tlumivku PFC ktorá sa za minutu zohreje na 220°C tak prosím,....

Case, eh, ale keď chceš, kup si ju, sú to tvoje peniaze. Airflow nikomu nič nehovorí, až budeš mať v tej case spolu s tým zdrojom tak horúco že sa komponenty začnú podtaktuvávať a pritom teplo teda živostnosti neprospeje. dosku zrejme takú ktorá podporuje daný procesor (B250/H270)

Fakt věříš tomu,že kvalitní silný zdroj se dá koupit za 599 Kč?
Tedy koupit se dá,ale je asi dost velká spotřeba těchto zdrojů během roku.:-)
Viz recenze na tom odkazu:

Vybuchuje,nevydrží déle jak pár týdnů
Fungoval tyden
fungoval jen cca jeden měcíc
hned po zapojení bouchnul jak PET láhev
Po zapojení a zapnutí mi okamžitě odešla základní deska a grafická karta...
Při zapojení cca po 10minutách přestala jít základní deska ...
není 6 pin na grafiku
Oproti jinym zdrojum docela topi a diky tomu je slyset vetrak

Tak poslechní ostatní a kup si něco pořádného.