Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS do lesta

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať či existuje niečo také aby som si v lese označoval huby pomocou nejakej gps viem,že mobil má slabú GPS do lesa ale či existuje niečo čo by som si uložil miesto-nejakú hubu a ak by som o týždeň zadal,že chcem ísť k nej tak by ma tam rovno naviedlo
Ďakujem za odpovede

Nejde o čip, jde o anténu. Příkladně dnes již historický Garmin eTrex legend s čipem SiRFstar 3 je v lese na hranici použitelnosti. Ovšem s připojenou externí anténou (připojení dobastleno a anténa je proto dost špatně přizpůsobená) je jeho citlivost a především přesnost o několik řádů lepší. Ale o tom jsem psal už v prvním příspěvku.