Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý systém, restart PC "natvrdo", změna sériového čísla HDD

V jeden den mně nefungoval Skype a tak jsem hledal řešení jak ho obnovit a přihlásit se. Nikde na fórech jsem neviděl řešení, dost lidí měli podobný problém atd... Pak jsem ale našel řešení na jednom fóru. Změnit sériové číslo přes program HardDiskSerialNumberChanger. Byl jsem tak zoufalý že jsem to změnil a nenapsal jsem si původní sériové číslo třeba do bloku. Takže jsem tam změnil pár čísel a najednou skype fungoval jak má, ale teď mám horší problémy v podobě: Někdy zapnu Aplikaci a někdy se mi načte rychle, někdy zas se sekne jak skype tak i plocha a program či aplikace se zapne tak za 5 minut a to se vše i odsekne. Někdy je to až nesnesitelné že jsem restartoval PC natvrdo.

Nevím jestli to někdo pochopí, ale aspoň to zkouším popsat. Jinak budu moc rád jestli to měl někdo podobný nebo mi poradí. Jinak jsem přemýšlel nad Formátem Systému.

Bože! Odnes to do servisu! Ten myšlenkový pochod a konání jsem vůbec nepochopil! Jaká úchylná fóra navštěvujete, to raději snad ani nechci vědět, ale problém je buď ve staré verzi aplikace, na což by bylo ještě brzy, nebo v zapraseném os.
Teď je ovšem ve hře vaše úžasná a nesmyslná činnost.

zmenou s/n hdd si môžeš poškodiť aj digitálne hashe aktivácie užívatelskej licencie systému,systémové certifikáty a pokial máš zapnuté aj systémové šifrovanie súborov,môžu sa narušiť aj prístupové práva k starším súborom,uloženým zálohám súborov/dokumentov a bodom obnovenia,takisto nemusia korektne fungovať uložené zálohy image nainštalovaného systému.....

Potřebuji o tebe informace jaky máš skype verze a jaky máš win nato skype já mam taky problémy ze skypem ale to je důvodem že můj os to částečně nepodporuje.

Aj keby si nasiel taku vyslovenu debilitu ako popisujes, ze zmenou SN disku zrazu skype ide...tak pouzi kus sedliackeho rozumu a povedz mi, co ma SN disku spolocne s funkcnostou hocijakeho programu? Ano, velke NIC. Ze ty nerozmyslas je uz vec druha, bohvie co ten SNchanger, ktory si tahal bohvie odkial vlastne spravil, kludne si si mohol do PC natahat kadejaky bordel.

Student, $$ na pripadnu opravu nema, ale hardware ci OS si rozoserie dobrovolne kadejakym bordelom.Takze okrem $$ na opravu nemas ani len rozum.

Skype určitě nekontroluje,z jakého čísla disku se spouští operační systém,který ho pak použije.To by rovnou mohl kontrolovat výrobní čísla třeba všech flashek připojených k PC po celém světě.Pokud by někoho chtěl blokovat,tak mu stačí jeho přihlašovací údaje nebo IP.

nenapsal jsem si původní sériové číslo třeba do bloku

Je tak tezke sundat bocnici, vyndat HDD, opsat to S/N a pres ten program to zmenit zpatky?
K tomu reseni "zmeny S/N disku kvuli Skype" se nevyjadruju, nor k volbe toho sw ze softonicu...