Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s bezdrátovým reprákem

Ahoj, chci si koupit reproduktor lamax street a mám takovou technickou otázku. Když si ho chci si vzít pod stan a dojde mu baterka, tak ho připojím přes kabel a bude fungovat nebo potřebuje baterku? Jenom potřebuji vědět jestli sebou brát powerbanku. Děkuji za pomoc.

Nechcelo sa mi to vysvetlovat ano cez ten jack sa moze prenasat aj energia, zavisi od zosilovaca v mobile/zvukovej karte ze kolko tam vie dat vykonu, typicky je to tak do 1W, ak ma clovek pasivne reproduktory (bez zosilovaca)

Ak potrebuje clovek vyssi vykon tak tam musi byt zosilovac, ten ma svoje napajanie, a z jacku neodobera vpodstate skoro ziadnu energiu, len "signal" (mnozstvo energie radovo v miliwattoch). Ty mas reproduktor so zosilovacom.