Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apple reklamácia

Dobrý deň chcel by som sa opýtať kde by som na Slovensku zreklamoval môj iphone dočítal som sa že na Apple je zvlášť záruka 1 rok aj keď som mobil kupoval cez eShop a tu je ten problém ešte ho mám len 8 mesiacov a záruka u Apple ešte platí no lenže ja ten mobil nechcem dávať reklamovať do toho eshopu lebo vraj sú stym podvody a neopravia to a tak je to na dlho tak sa chcem spýtať kde na Slovensku môžem dať reklamovať ten iphone led má Apple danú záruku 1 rok na ich produkt

lorenzo mzone mi to nespravia lebo to nie je autorizovaný servis nekúpil som u nich iphone.
chcem sa ešte opýtať čo mám teda robiť ked môj iphone sa stále reštartuváva tvrdý reštart nepomohol robilo to najprv že sa reštartoval išiel a dnes už sa len reštartuváva a niekedy nahodí pásy cez display, asi sa nebudem do toho špárať a pošlem to na tú reklamáciu

Kde konkretne si to zanasal ... Do Auparku na Einsteinovu 18 alebo do Eurovei na Pribinovu 8 alebo na Radlinského 26 ?? To tiez neni jedno kde si to doniesol.Ak si to doniesol na Radlinskeho 26 tak tam ti to nezoberu a to iste sa mi zda aj o Einsteinovej tam neberu...Ale ak by si isiel do tej Eurovei na Pribinovu 8 tak tam ti to zoberu. A ak by ti odmietali tak sa nesmies nehat odbit - nepotrebujes na to ani pokladnicny doklad mat zo sebou. Oni si datum predaja a overuju podla servisneho cisla

alza nieje apple certified ani premium reseller,,apple neposkytuje servis pre zariadenia,ktoré neboli zakúpené cez priamu sieť obchodov apple t.j cez m:zone,swp alebo iStore,partnerskí predajcovia ako nay-shop a alza majú svoju zmluvnú sieť servisov pre výrobky apple a obvykle ich autorizovaný apple servis nerieši rovnako ako tvz.šedé dovozy,ktoré neboli určené na trhy v SK ......