Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi internet v ntbk

Ahojte prosím vás pekne nejde mi internet v ntbk mám ešte Windows XP pripojí má všetko dole vpravom mám že som pripojený a nenacita žiadnu stránku je pravda že som sa hral v nastavení a niečo som poklikal a nejde to vrátiť naspäť

je pravda že som sa hral v nastavení a niečo som poklikal

co, kde a proč?

ve správci zařízení ses nedíval, jestli je ovladač bez chyb.
win xp už nebudou originální instalace. v tom případě musí být nejdřív nainstalován chipset driver k základní desce, po něm ovladač wifikarty. ovladače jsou na stránkách výrobců hw.

xp musí mít servicepack 3 (kvůli wpa2). a musí běžet služba wzcsvc:

sc query wzcsvc

použitelná síťová připojení zobrazí: ncpa.cpl

i po tvé několikáté odpovědi zůstává tajný výpis:

ipconfig -all

tam jsou některé věci vidět.
pokud nechceš odpovídat, nebudeme se vzájemně zdržovat.

Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené.

C:\Users\notebook>ipconfig -all

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : notebook-HP
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Wireless LAN adapter Pripojenie bezdrôtovej siete:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8191SE Wireless LAN 802.11n PC
I-E NIC
Physical Address. . . . . . . . . : 1C-65-9D-25-B4-F7
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::bc6a:225f:fda4:3fdf%23(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.4.41(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : 21. júla 2017 12:52:37
Lease Expires . . . . . . . . . . : 22. júla 2017 12:52:36

ip adresu dostáváš korektní, snad se připojuješ ke svému routeru:

Description . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8191SE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.4.41(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.4.1
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.4.1, 0.0.0.0, 0.0.0.0

při připojení přes kabel to máš podobné?
na jiném pc to píše taky takové hodnoty?

je tam nějaký chaos nejspíš v nastavení routeru, možná ve ve vyplněných dns serverech na wan vstupu - ty nesmysly s "0.0.0.0" se musí odněkud brát.

jiná možnost je mix dns v registrech windows, ale to až po kontrole routeru.

a v nastavení síťového připojení si zakaž zbytečný protokol ipv6.

IPv6 je protokol v centre sieti u bezdratoveho adapteru - pravy klik - vlastnosti. IPv6 odskrtnes a u IPv4 si nastavis vsetko na ziskat automaticky.

Nasledne odinstaluj ten sticker neviem co to je, zrus si v prehliadaci v nastaveniach proxy (nastavit NEpouzivat proxy), odinstaluj aj vsetky antiviry, a restart Windows

DNS mozes na test u tych IPv4 nastaveni nastavit rucne na 8.8.8.8 ci sa nieco zmeni.