Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr HDMI

Dobrý den potřebuji do pc HDMI.Pc-Dell 0optiplex 330.Poradte z výběrem děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ty vies ci mas slim bednu albo normalnu vysku. K takej grafike originalne by mali byt aj zaslepky pre slim (nizke), ale nic tam nepisu. To si pri kupovani over ci su v baleni (na webe predajcu).
Ten chip je ale moc stary, dnes existuju novsie, ak kupujes nove tak by som asi nieco novsie. Ale neni to az tak podstatne mozes kupit aj hento ak mas za lacno