Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak Odstranit Známé Sítě ve win 10?

Zdravim

Kde se ukládají známé sítě ve win 10 a jakým způsobem je můžu odstranit?

Start->>Nastavení->>Síť a internet->>Wi-fi->> Spravovat známé sítě->>
Pocitarna_2,4Ghz->>Vlastnosti ->> připojit, když je v dosahu...
(vím že jsem zadával několikrát odebrat)

Dell Latitude E6320 zakoupen z firmy Počítarna.cz před 5 měsíci jako repasovaný.
!Od té doby několikanásobná změna HW i operačních systémů.

Před měsícem zakoupené windows 10 home přímo z microsoftu.
A já to tam zase vidim?

Mně přijde nejpravděpodobnější spojitost asi v nějaké synchronizaci s microsoft live účtem.
Jenže tam jsem při nové instalaci Windows, vždy předchozí propojení odstranil(pokud jsem ho vůbec použil)
Ale co já vím...:-/
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Keby si tie nove Win instaloval nacisto, a ne zachovavat blbosti, tak by to tam garantovane nebolo.
Mali v tej pocitarni tvoj microsoft ucet, alebo ziaden nemas? Ak ne tak pri cistej instalacii zadavat len lokal ucet. Potom tam garantovane nebude nic. V instalatore sa da aj sformatovat oddiel.

To mazanie sieti viz karel...

Po clean na disku nic neostalo, tak si tam asi zadal nejake microsoft konto ked si to instaloval

Přesně tak. Prolezl jsem ten účet tam a zpět snad dvacetkrát, prostě nevim kde by to mohlo být synchronizovaný.

tam mas svoj email ako microsoft konto, alebo len lokalne konto?

Jsem přihlášenej teď jen microsoft účtem.

Alebo neni ta wifi počítarna.cz nahodou v susedstve a bez hesla,

Ne, kontroloval jsem to několikrát. To je určitě Síť tý počítárny, asi když zaváděli systém.

nemas nastavene aby sa automaticky pripajal na vsetky siete bez hesla?

Ne, jsem jen na svojí síti.

Za odkaz dík, prolitnul jsem to opravdu ve spěchu.
Vrátim se k tomu až budu mít víc času.
Zatim mě to minimalně utvrdilo víc v tom, že se to sychronizuje skrz ten účet.
Jenže ty předchozí jsem smazal už před instalací. Nic dalšího jsem nenarazil.