Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze zjistit, kdo chodí na můj profil Badoo/Facebook

Dobrý den, nedávno mi kamarádka řekla, že se objevuji online na badoo a to už tam delší dobu nechodím. Když jsem si pak zkontroloval soukromí na facebooku, tak jsem zjistil, že se na můj účet přihlašuje ještě někdo jiný z jiného telefonu v Brně. Jen nechápu, proč se u mého telefonu zobrazuje připojení z Prahy, když jsem ze Vsetína. Nevíte někdo prosím, jestli by se dalo zjistit, kdo to je? Byl bych vám moc vděčný, děkuji :)

Policia by to vedela zistit presne, ak by existovalo trestne oznamenie a sudny prikaz.
Ty to nezistis. Stejne tak jak facebook, ktory ti tam triafa praha a vsetin vsetko jedno, ta zhruba tak to vies zistit aj ty, ze brno alebo olomouc alebo tam niekde v europe.

P.S. zmen si hesla na oboch tych veciach, a z nezavireneho PC/telefonu. A odvir si vsetky PC a odstran spionov/keyloggery apod. A ako heslo pouzi nieco poriadne zlozene z viac slov a aj cisel apod.

Inac ked vsetin je pri brne, tak to moze byt tak ze ked si pripojeny na nejake domace wifi tak si FB mysli ze si v brne, a ked si na 4G sieti tak si mysli ze si v prahe, ale stale si to ty. To je tiez mozne. Ked ti to tam ukazuje presne IP adresy, tak si ich zadaj do ripe.net, ze co to je za poskytovatel, ci to neni nahodou poskytovatel pre tvoje domace pripojenie.

A to online na badoo by mohlo byt vtedy ak by si mal tie ucty s FB nejak prepojene, nepouzivam badoo neviem co sa tam da prepojit. Ale teoreticky to mozes byt ty online na facebooku, ak to je prepojene.