Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 52.2.1 ESR (32bit) a Gmail se nenačítá

Mám poslední verzi Firefoxu ESR 52.2.1 (32bit) na Windows XP. Poslední týden, když si otevřu ve Firefoxu Gmail, tak když otevřu zprávu tak se neotevře, pouze se zobrazí informačí pole "Načítání..." a dál se nic neděje. Všechny doplňky Firefoxu mám zakázány.
Momentálně se vlastně nedostanu do emailů na Gmailu přes Firefox. Nevíte v čem by mohl být problém?

Tento problém môže spôsobovať dosť agresívne nastavený antivírusový program. V mnohých prípadoch pomôže odobrať niektoré ochranné štíty antivírusového programu - vypnite filtrovanie SSL/TLS protokolu, alebo ho úplne vypnúť (odstrániť, odinštalovať).
Pre kontrolu vypnite Firefox. Vypnite antivírusový program. Spustite „správcu úloh“ a ukončite všetky na pozadí bežiace antivírusové aplikácie. Spustite Firefox a preverte či problém pretrváva.
===
Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje. Niekedy je treba vypnúť aj hardvérovú akceleráciu.
===
Je tiež možné že vám zostal v profile Firefoxu zablokovaný súbor „parent.lock“. Najdite si priečinok s profilom Firefoxu a odstráňte súbor parent.lock. Firefox pri tomto nesmie bežať ani v procesoch! Potom skuste spustiť Firefox normálnym spôsobom.

Antivirový program odinstalován.
V posledních měsících jsem neinstaloval žádný program.
Soubor parent.lock vymazán.
Firefox spuštěn v nouzovém režimu, ale Gmail stejně nefunguje.
Bohužel problém přetrvává dál. Nějaké další řešení?
Děkuji