Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD- začal vibrovat

Dobrý den, mám docela starosti ohledně hdd od seagate (ST1000DM0030). Během posledních 2 měsíců mi začal vibrovat a to tak, že je slyšet i mimo místnost v odhlučněné case phanteks eclipse p400s. Při hraní to až tak nevadí, protože jej přehluší GPU, ale při ostatních činnostech to je dost otravné, takže jsem začal uvažovat o náhradě, akorát si nevím rady jaký 1-2tb hdd zvolit tak aby v rámci možností 7200ot byl docela tichý.

Disk jsem měl i v ruce a vibruje a oproti dvěma hdd z druhého pc to je řádný rozdíl ty sice taky trošku vibruji, ale tenhle opravdu hodně. Hdd je jako sekundární na hry, filmy atd a jako nový byl opravdu tichý bez vibrací (koupen 2013). Na win + pár apps mám ssd.

Toshiba je prej nejlepší (mála poruchovat), ale tady asi není tak rozšířená, jinak mám WD Blue přes 20000 hodin podle SMART jako nový a naprosto bez vibrací, ale pravda, že teďka jsem bral pro kamaráda (kterej chtěl seagate) WD a jak na potvoru je vadný a má dost velké vibrace, ale vlastně ani nefunguje... takže hlavně ty vibrace je fakt kus od kusu

Co jsem četl tak toshiba p300 je asi by WD a názory jsou na newegg dost rozporuplné. Těm co jede tak jsou spokojeni, ale dost si jich stěžuje že jim docela brzo přestala fungovat, ale je pravda, že u wd, seagate to je dosti podobné.. holt dnešní doba- kvantita převládá nad kvalitou.

Vsetky disky vibruju, je to nahodne ci viac alebo menej.
Kedysi ked este neboli SSD som z toho dovodu pouzival 2,5" disky aj ked su pomalsie su o velmi vela dB tichsie, a odkedy existuju SSD mam v PC len SSD, z toho dovodu. Ked myslis ze kupis iny disk a nebude hucat tak prajem prijemnu zabavu :) Ja som sa bavil 20rokov a uz ma to nebavilo.